З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

N23
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції N23:

Актуальний розклад електричок по станції N23 містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують N23 з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 04 г 00 хв до пункту призначення Дніпро-Головний. Найближчі станції та зупинні пункти Просяна, Чаплине. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції N23 відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Межова - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції N23 відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6109 Межова Дніпро 03.59 1 хв  04.00 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції N23 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції N23