У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Неплюєве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Неплюєве:

Актуальний розклад електричок по станції Неплюєве містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Неплюєве з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Хутір-Михайлівський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 23 хв до пункту призначення Хутір-Михайлівський. Найближчі станції та зупинні пункти Хутір-Михайлівський, Івотка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Неплюєве відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хутір-Михайлівський - Конотоп, Конотоп - Хутір-Михайлівський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Неплюєве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6541 Хутір-Михайлівський Конотоп 07.17 1 хв  07.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6542 Конотоп Хутір-Михайлівський 08.51 1 хв  08.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6543 Хутір-Михайлівський Конотоп 09.34 1 хв  09.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6544 Конотоп Хутір-Михайлівський 14.31 1 хв  14.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6545 Хутір-Михайлівський Конотоп 15.34 1 хв  15.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6546 Конотоп Хутір-Михайлівський 17.21 2 хв  17.23 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Неплюєве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Неплюєве