У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нова Козача
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нова Козача:

Актуальний розклад електричок по станції Нова Козача містить всього 9 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нова Козача з такими станціями і населеними пунктами як Дергачі, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 07 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Цупівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нова Козача відправляються або прибувають днем - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Нова Козача - Харків-Пас., Харків-Пас. - Нова Козача, Дергачі - Нова Козача. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нова Козача відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нова Козача можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нова Козача