У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нова Вигода
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нова Вигода:

Актуальний розклад електричок по станції Нова Вигода містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нова Вигода з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Новоград-Волинський-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 31 хв до пункту призначення Житомир. Найближчі станції та зупинні пункти Дубовець, Богунський. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нова Вигода відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Новоград-Волинський-1 - Житомир, Житомир - Новоград-Волинський-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нова Вигода відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6412 Новоград-Волинський Житомир 06.47 1 хв  06.48 Курсує щоденно - переглянути
6411 Житомир Новоград-Волинський 10.25 1 хв  10.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6413 Житомир Новоград-Волинський 18.07 1 хв  18.08 Курсує по особливому графіку - переглянути
6415 Житомир Новоград-Волинський 18.47 1 хв  18.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6414 Новоград-Волинський Житомир 20.30 1 хв  20.31 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нова Вигода можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нова Вигода