З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новаки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новаки:

Актуальний розклад електричок по станції Новаки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новаки з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 48 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Шатрище, Стремигород. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новаки відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Святошин - Коростень, Коростень - Київ-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новаки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6608 Коростень Київ 05.13 1 хв  05.14 Курсує щоденно - переглянути
6605 Святошин Коростень 09.56 1 хв  09.57 Курсує щоденно - переглянути
6632 Коростень Київ 18.15 1 хв  18.16 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Коростень 21.47 1 хв  21.48 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новаки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новаки