У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нове Село
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нове Село:

Актуальний розклад електричок по станції Нове Село містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нове Село з такими станціями і населеними пунктами як Батьово, Королеве. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 21 хв до пункту призначення Королеве. Найближчі станції та зупинні пункти Фанчиково, Вилок. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нове Село відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Чоп - Королеве, Королеве - Батьово. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нове Село відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6577 Королеве Батьово 04.02 1 хв  04.03 Курсує щоденно - переглянути
6578 Чоп Королеве 11.37 1 хв  11.38 Курсує щоденно - переглянути
6581 Королеве Батьово 15.37 1 хв  15.38 Курсує щоденно - переглянути
6582-6581 Батьово Королеве 21.20 1 хв  21.21 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нове Село можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нове Село