З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Новий Айдар
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новий Айдар:

Актуальний розклад електричок по станції Новий Айдар містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Новий Айдар з такими станціями і населеними пунктами як Лантратівка, Кіндрашівська Нова. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 00 хв до пункту призначення Кіндрашівська Нова. Найближчі станції та зупинні пункти Красноозерівка, Старобільськ. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Новий Айдар відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лантратівка - Кіндрашівська Нова. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Новий Айдар відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6482 Кіндрашівська Нова Лантратівка 08.50 5 хв  08.55 Курсує по особливому графіку - переглянути
6481 Лантратівка Кіндрашівська Нова 16.55 5 хв  17.00 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Новий Айдар можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Новий Айдар

Від станції Новий Айдар можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Новий Айдар