У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луганськ(всі вокзали)
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Луганськ:

Розклад поїздів і електричок по станції Луганськ на сьогоднішній день включає в себе 2 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 4, 0 з них проходять і 6 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 08 г 20 хв у напрямку до станції Ясинувата-Пас., а останній прибуває в 16 г 40 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 0 хв.
Всі потяги, що проходять через станціюЛуганськ курсують щоденно.
Розклад поїздів і електричок по станції Луганськ, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Луганськ можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Луганськ

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Луганськ(всі вокзали)