У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Луганськ(всі вокзали)
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Луганськ:

Розклад поїздів і електричок по станції Луганськ на сьогоднішній день включає в себе 2 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 12, 1 з них проходять і 13 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 06 г 14 хв у напрямку до станції Дебальцеве, а останній прибуває в 22 г 40 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 1 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Луганськ курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Луганськ, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Луганськ можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Вокзал Луганськ

Вокзал Луганськ-Північний

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6413/6412 Луганськ Кіндрашівська Нова 22.40 1 хв  22.41 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Луганськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Луганськ(всі вокзали)