У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Нижньокринка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нижньокринка:

Актуальний розклад електричок по станції Нижньокринка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Нижньокринка з такими станціями і населеними пунктами як Дебальцеве, Ясинувата-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 12 хв до пункту призначення Ясинувата-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 9 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Нижньокринка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дебальцеве - Ясинувата-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Нижньокринка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6201/6202 Ясинувата Дебальцеве 05.08 16 хв  05.24 Курсує щоденно - переглянути
6226/6225 Дебальцеве Ясинувата 17.56 16 хв  18.12 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Нижньокринка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Нижньокринка