У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебальцеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дебальцеве:

Актуальний розклад електричок по станції Дебальцеве містить всього 14 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Дебальцеве з такими станціями і населеними пунктами як Луганськ, Іловайськ, Макіївка-Пас., Родакове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 10 хв до пункту призначення Родакове. Найближчі станції та зупинні пункти Майданчик 3, Майданчик 1, Абрикосовий. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Дебальцеве відправляються або прибувають вранці - 5 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Іловайськ - Дебальцеве, Дебальцеве - Іловайськ, Дебальцеве - Макіївка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Дебальцеве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дебальцеве