У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дебальцеве
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок по станції Дебальцеве:

Розклад поїздів і електричок по станції Дебальцеве на сьогоднішній день включає в себе 2 поїздів далекого прямування, приміських поїздів і електричок (в тому числі дизелів ) - 11, 2 з них проходять і 11 - починають або закінчують свій шлях в цьому населеному пункті. Найбільше поїздів прибуває вранці. Перший, згідно розкладом, відправляється в 04 г 45 хв у напрямку до станції Луганськ, а останній прибуває в 21 г 01 хв. Середній час зупинки на платформі становить 0 г 20 хв.
Деякі потяги, що проходять через станцію Дебальцеве курсують не кожен день.
Розклад поїздів і електричок по станції Дебальцеве, представлене на даній сторінці враховує сезонні зміни, тобто завжди доступні зимовий і літній варіант розкладу руху.
Квитки на поїзди та електрички на станції Дебальцеве можна придбати онлайн або в касі.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по станції Дебальцеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Дебальцеве

По станції Дебальцеве курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди по станції Дебальцеве Показати тільки електрички по станції Дебальцеве