У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса-Західна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Одеса-Західна:

Актуальний розклад електричок по станції Одеса-Західна містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Одеса-Західна з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Білгород-Дністровський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 55 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти 9 Км, Одеса-Застава-1, Житомирська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Одеса-Західна відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Білгород-Дністровський - Одеса-Головна, Одеса-Головна - Білгород-Дністровський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Одеса-Західна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6342 Білгород-Дністровський Одеса 07.10 1 хв  07.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6304 Одеса Білгород-Дністровський 09.05 1 хв  09.06 Курсує щоденно - переглянути
6308 Одеса Білгород-Дністровський 14.18 1 хв  14.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6346 Білгород-Дністровський Одеса 15.43 1 хв  15.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 18.07 1 хв  18.08 Курсує щоденно - переглянути
6348 Білгород-Дністровський Одеса 18.50 5 хв  18.55 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Одеса-Західна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Одеса-Західна