У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олдиш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олдиш:

Актуальний розклад електричок по станції Олдиш містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Олдиш з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Ворожба-Пас., Смородине, Пушкарне, Краснопілля. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 58 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Баси, Суми-Товарна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Олдиш відправляються або прибувають днем - 9 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Лебединська - Суми, Охтирка - Суми, Пушкарне - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олдиш відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866 Пушкарне Суми 06.36 1 хв  06.37 Курсує щоденно - переглянути
6881 Смородине Ворожба 06.49 1 хв  06.50 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 07.10 1 хв  07.11 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 07.49 1 хв  07.50 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Пушкарне 08.16 1 хв  08.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Суми Краснопілля 08.16 1 хв  08.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Суми Охтирка 08.28 1 хв  08.29 Курсує щоденно - переглянути
6882* Ворожба Смородине 10.58 1 хв  10.59 Курсує щоденно - переглянути
6267* Люботин Суми 13.39 1 хв  13.40 Курсує щоденно - переглянути
6268* Суми Мерчик 14.31 1 хв  14.32 Курсує щоденно - переглянути
6066 Пушкарне Суми 15.30 1 хв  15.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Краснопілля Суми 15.30 1 хв  15.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6885 Смородине Суми 16.49 1 хв  16.50 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 17.44 1 хв  17.45 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Пушкарне 18.02 1 хв  18.03 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 18.39 1 хв  18.40 Курсує щоденно - переглянути
6007 Охтирка Суми 18.59 1 хв  19.00 Курсує щоденно - переглянути
6520 Суми Баси 19.12 1 хв  19.13 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 19.35 1 хв  19.36 Курсує щоденно - переглянути
6515 Баси Ворожба 20.12 1 хв  20.13 Курсує щоденно - переглянути
6516 Ворожба Смородине 20.39 1 хв  20.40 Курсує щоденно - переглянути
6874 Пушкарне Суми 21.57 1 хв  21.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Олдиш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олдиш