У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Олексине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олексине:

Актуальний розклад електричок по станції Олексине містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Олексине з такими станціями і населеними пунктами як Ворожба-Пас., Люботин, Суми, Смородине, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 20 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Смородине, Скрягівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Олексине відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворожба-Пас. - Смородине, Смородине - Ворожба-Пас., Охтирка - Суми. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Олексине відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Олексине - Харків від 39.50 грн. (128.8 км)

  • Олексине - Суми(всі вокзали) від 23.00 грн. (54.4 км)

  • Олексине - Смородине від 15.00 грн. (8.0 км)

  • Олексине - Ворожба від 33.50 грн. (106.7 км)

  • Олексине - Люботин від 35.50 грн. (112.5 км)

  • Олексине - Білопілля від 33.50 грн. (102.2 км)

  • Олексине - Кириківка від 19.00 грн. (27.9 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6009 Смородине Ворожба 05.37 1 хв  05.38 Курсує щоденно - переглянути
6262 Боромля Люботин 06.32 1 хв  06.33 Курсує щоденно - переглянути
6051 Охтирка Суми 08.20 1 хв  08.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 08.45 1 хв  08.46 Курсує щоденно - переглянути
6012 Ворожба Смородине 10.58 2 хв  11.00 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Ворожба 11.08 1 хв  11.09 Курсує щоденно - переглянути
6011 Смородине Ворожба 15.17 1 хв  15.18 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 15.37 1 хв  15.38 Курсує щоденно - переглянути
6261 Люботин Боромля 18.40 1 хв  18.41 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 20.03 1 хв  20.04 Курсує щоденно - переглянути
6057 Охтирка Боромля 20.24 1 хв  20.25 Курсує щоденно - переглянути
6894 Віринський завод Смородине 22.19 1 хв  22.20 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Олексине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Олексине