У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Овадне
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Овадне:

Актуальний розклад електричок по станції Овадне містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Овадне з такими станціями і населеними пунктами як Червоноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 59 хв до пункту призначення Червоноград. Найближчі станції та зупинні пункти Туропин, Володимир-Волинскький. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Овадне відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ковель - Червоноград. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Овадне відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6305-6306 Ковель Червоноград 18.58 1 хв  18.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Овадне можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Овадне