У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пантазіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пантазіївка:

Актуальний розклад електричок по станції Пантазіївка містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пантазіївка з такими станціями і населеними пунктами як Знам'янка-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 16 г 24 хв до пункту призначення Знам'янка-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Пантаївка, Знам'янка-Пас.. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пантазіївка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пантазіївка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6001 П'ятихатки Знам'янка 16.23 1 хв  16.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пантазіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пантазіївка

Від станції Пантазіївка можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Пантазіївка