У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пантазіївка - Знам'янка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Пантазіївка - Знам'янка:

Поточний розклад електричок Пантазіївка - Знам'янка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 24 хв зі станції Пантазіївка і прибуває на станцію Знам'янка о 16 г 40 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6001 сполученням П'ятихатки-Пас. - Знам'янка-Пас., в цьому випадку поїздка займе 0 г 16 хв. Між станціями Пантазіївка і Знам'янка цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Пантазіївка - Знам'янка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Пантазіївка Знам'янка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Пантазіївка - Знам'янка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6001 П'ятихатки Знам'янка 16.24
Пантазіївка
16.40
Знам'янка-Пас.
16 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Пантазіївка -Знам'янка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .