З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пенизевичі
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пенизевичі:

Актуальний розклад електричок по станції Пенизевичі містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пенизевичі з такими станціями і населеними пунктами як Святошин, Київ-Пас., Коростень, Малин. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 03 хв до пункту призначення Малин. Найближчі станції та зупинні пункти Щебзавод, Ірша. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пенизевичі відправляються або прибувають ввечері - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Коростень, Коростень - Київ-Пас., Київ-Пас. - Малин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пенизевичі відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6604 Малин Святошин 04.28 1 хв  04.29 Курсує щоденно - переглянути
6608 Коростень Київ 06.16 1 хв  06.17 Курсує щоденно - переглянути
6605 Святошин Коростень 08.53 1 хв  08.54 Курсує щоденно - переглянути
6632 Коростень Київ 19.18 1 хв  19.19 Курсує щоденно - переглянути
6623 Київ Коростень 20.44 1 хв  20.45 Курсує щоденно - переглянути
6627 Київ Малин 23.02 1 хв  23.03 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пенизевичі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пенизевичі