У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Платформа 40 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Платформа 40 Км:

Актуальний розклад електричок по станції Платформа 40 Км містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Платформа 40 Км з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Ходорів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 16 хв до пункту призначення Ходорів. Найближчі станції та зупинні пункти Вибранівка, Глібовичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Платформа 40 Км відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Ходорів, Ходорів - Львів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Платформа 40 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6063* Ходорів Львів 05.47 1 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6062 Львів Ходорів 10.37 1 хв  10.38 Курсує щоденно - переглянути
6067 Ходорів Львів 18.05 1 хв  18.06 Курсує щоденно - переглянути
6066 Львів Ходорів 19.15 1 хв  19.16 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Платформа 40 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Платформа 40 Км