У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6067 Ходорів — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Ходорів - Львів номер 6067 відправляється зі станції Ходорів о 17.14 і прибуває на станцію Львів о 19.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 34 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6067 Ходорів - Львів пролягає по таким станціям як Чорний Острів, Борусів, Платформа 40 Км, 33 Км, Будьків, 22 Км, Сихів, Персенківка, Городоцька.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

06, 08, 10 грудня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ходорів 17.14
Городище 17.21 1 хв  17.22 7 хв 
Чорний Острів 17.26 1 хв  17.27 12 хв 
Бориничі 17.35 1 хв  17.36 21 хв 
Борусів 17.40 1 хв  17.41 26 хв 
Вибранівка 17.47 13 хв  18.00 33 хв 
Платформа 40 Км 18.05 1 хв  18.06 51 хв 
Глібовичі 18.12 1 хв  18.13 58 хв 
33 Км 18.17 1 хв  18.18 1 г  3 хв 
Підмонастир 18.22 1 хв  18.23 1 г  8 хв 
Будьків 18.28 1 хв  18.29 1 г  14 хв 
Старе Село 18.37 1 хв  18.38 1 г  23 хв 
22 Км 18.43 1 хв  18.44 1 г  29 хв 
Давидів 18.50 1 хв  18.51 1 г  36 хв 
Сихів 19.01 1 хв  19.02 1 г  47 хв 
Зубрівська 19.05 1 хв  19.06 1 г  51 хв 
Персенківка 19.12 2 хв  19.14 1 г  58 хв 
Коновальця 19.19 2 хв  19.21 2 г  5 хв 
Городоцька 19.24 3 хв  19.27 2 г  10 хв 
Львів 19.34 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6067 Ходорів — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031