У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Подвірки
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Подвірки:

Актуальний розклад електричок по станції Подвірки містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Подвірки з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Рогозянка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 13 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Зарічанка, Рижів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Подвірки відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Рогозянка - Харків-Пас., Харків-Пас. - Рогозянка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Подвірки відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6173 Рогозянка Харків 07.02 1 хв  07.03 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Харків Рогозянка 09.28 1 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Харків Рогозянка 18.08 1 хв  18.09 Курсує щоденно - переглянути
6175 Рогозянка Харків 20.12 1 хв  20.13 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Подвірки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Подвірки