У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пост 66 Км(З.П.)
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 66 Км(З.П.):

Актуальний розклад електричок по станції Пост 66 Км(З.П.) містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пост 66 Км(З.П.) з такими станціями і населеними пунктами як Семенівка, Терещенська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 08 хв до пункту призначення Терещенська. Найближчі станції та зупинні пункти Печенюги, Узруй. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пост 66 Км(З.П.) відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Семенівка - Терещенська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пост 66 Км(З.П.) відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6703 Терещенська Семенівка 12.06 1 хв  12.07 Курсує щоденно - переглянути
6704 Семенівка Терещенська 15.07 1 хв  15.08 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пост 66 Км(З.П.) можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пост 66 Км(З.П.)