У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пуків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пуків:

Актуальний розклад електричок по станції Пуків містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пуків з такими станціями і населеними пунктами як Ходорів, Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 03 г 56 хв до пункту призначення Тернопіль-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Підвисоке, Путятинці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пуків відправляються або прибувають вночі - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Тернопіль-Пас., Тернопіль-Пас. - Ходорів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пуків відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6253 Тернопіль Ходорів 00.34 1 хв  00.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6252 Ходорів Тернопіль 03.55 1 хв  03.56 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пуків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пуків