У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пуків
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пуків:

Актуальний розклад електричок по станції Пуків містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пуків з такими станціями і населеними пунктами як Ходорів, Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 50 хв до пункту призначення Тернопіль-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Підвисоке, Путятинці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пуків відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пуків відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Тернопіль Ходорів 12.16 1 хв  12.17 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Ходорів Тернопіль 15.49 1 хв  15.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пуків можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пуків