У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6251 Тернопіль — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Тернопіль - Ходорів номер 6251 відправляється зі станції Тернопіль-Пас. о 09.00 і прибуває на станцію Ходорів о 13.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Буцнів, Ходачків-Великий, 21 Км, Веснівка, Слобода-Теофіпольська, Йосипівка, Літятин, Потутори, Мечищів, Гутисько, Пуків, Рогатин, Помонята.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Тернопіль-Пас. 09.00
Березовиця-Острів 09.16 1 хв  09.17 16 хв 
Буцнів 09.26 1 хв  09.27 26 хв 
Серединки 09.36 1 хв  09.37 36 хв 
Ходачків-Великий 09.46 1 хв  09.47 46 хв 
Денисів-Купчинці 09.53 1 хв  09.54 53 хв 
21 Км 10.00 1 хв  10.01 1 г 
Ставки 10.06 1 хв  10.07 1 г  6 хв 
Веснівка 10.12 1 хв  10.13 1 г  12 хв 
Садова 10.18 1 хв  10.19 1 г  18 хв 
Слобода-Теофіпольська 10.24 1 хв  10.25 1 г  24 хв 
Козова 10.33 1 хв  10.34 1 г  33 хв 
Йосипівка 10.43 1 хв  10.44 1 г  43 хв 
Криве 10.55 1 хв  10.56 1 г  55 хв 
Літятин 11.03 1 хв  11.04 2 г  3 хв 
Жовнівка 11.13 1 хв  11.14 2 г  13 хв 
Потутори 11.18 1 хв  11.19 2 г  18 хв 
Рибники 11.25 1 хв  11.26 2 г  25 хв 
Мечищів 11.34 1 хв  11.35 2 г  34 хв 
Награбіє 11.41 1 хв  11.42 2 г  41 хв 
Гутисько 11.50 1 хв  11.51 2 г  50 хв 
Підвисоке 12.02 1 хв  12.03 3 г  2 хв 
Пуків 12.06 1 хв  12.07 3 г  6 хв 
Путятинці 12.30 1 хв  12.31 3 г  30 хв 
Рогатин 12.44 1 хв  12.45 3 г  44 хв 
Приозерне 13.09 1 хв  13.10 4 г  9 хв 
Помонята 13.33 1 хв  13.34 4 г  33 хв 
Ходорів 13.55 4 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6251 Тернопіль-Пас. — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31