У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Путятинці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Путятинці:

Актуальний розклад електричок по станції Путятинці містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Путятинці з такими станціями і населеними пунктами як Ходорів, Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 39 хв до пункту призначення Тернопіль-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Пуків, Рогатин. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Путятинці відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ходорів - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Путятинці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6251 Тернопіль Ходорів 12.30 1 хв  12.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6254 Ходорів Тернопіль 15.38 1 хв  15.39 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Путятинці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Путятинці