У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Путійська,Одеська обл.
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Путійська:

Актуальний розклад електричок по станції Путійська містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Путійська з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Білгород-Дністровський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 10 хв до пункту призначення Білгород-Дністровський. Найближчі станції та зупинні пункти Студентська, 41 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Путійська відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Путійська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6341 Білгород-Дністровський Одеса 06.08 1 хв  06.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6304 Одеса Білгород-Дністровський 10.09 1 хв  10.10 Курсує щоденно - переглянути
6345 Білгород-Дністровський Одеса 14.39 1 хв  14.40 Курсує по особливому графіку - переглянути
6308 Одеса Білгород-Дністровський 15.30 1 хв  15.31 Курсує по особливому графіку - переглянути
6347 Білгород-Дністровський Одеса 17.54 1 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 19.09 1 хв  19.10 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Путійська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Путійська,Одеська обл.