У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріка Сейм
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ріка Сейм:

Актуальний розклад електричок по станції Ріка Сейм містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ріка Сейм з такими станціями і населеними пунктами як Хутір-Михайлівський, Конотоп. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 29 хв до пункту призначення Конотоп. Найближчі станції та зупинні пункти Вирівка, Мельня. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ріка Сейм відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Хутір-Михайлівський - Конотоп, Конотоп - Хутір-Михайлівський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ріка Сейм відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6542 Конотоп Хутір-Михайлівський 08.04 1 хв  08.05 Курсує щоденно - переглянути
6541 Хутір-Михайлівський Конотоп 09.11 1 хв  09.12 Курсує щоденно - переглянути
6546 Конотоп Хутір-Михайлівський 15.29 1 хв  15.30 Курсує щоденно - переглянути
6545 Хутір-Михайлівський Конотоп 17.28 1 хв  17.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ріка Сейм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ріка Сейм