З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріка Сейм
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ріка Сейм:

Актуальний розклад електричок по станції Ріка Сейм містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ріка Сейм з такими станціями і населеними пунктами як Конотоп, Зернове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 40 хв до пункту призначення Конотоп. Найближчі станції та зупинні пункти Мельня, Вирівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ріка Сейм відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Зернове - Конотоп, Конотоп - Зернове. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ріка Сейм відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6541 Зернове Конотоп 06.41 1 хв  06.42 Курсує щоденно - переглянути
6542 Конотоп Зернове 08.57 1 хв  08.58 Курсує щоденно - переглянути
6544 Конотоп Зернове 13.51 1 хв  13.52 Курсує щоденно - переглянути
6543 Зернове Конотоп 16.44 1 хв  16.45 Курсує щоденно - переглянути
6546 Конотоп Зернове 17.54 1 хв  17.55 Курсує щоденно - переглянути
6545 Зернове Конотоп 18.39 1 хв  18.40 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ріка Сейм можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ріка Сейм