У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ріка Сейм - Мельня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Ріка Сейм - Мельня:

Поточний розклад електричок Ріка Сейм - Мельня включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 20 г 31 хв зі станції Ріка Сейм і прибуває на станцію Мельня о 20 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 966 сполученням Конотоп - Хутір-Михайлівський, в цьому випадку поїздка займе 0 г 7 хв. Між станціями Ріка Сейм і Мельня цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Ріка Сейм - Мельня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Ріка Сейм Мельня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Ріка Сейм - Мельня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Ріка Сейм та Мельня – 5.0 км. Ціна квитка на електричку Ріка Сейм Мельня складає 15.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Ріка Сейм -Мельня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ріка Сейм — Мельня

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Мельня — Ріка Сейм