У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Розкошівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розкошівка:

Актуальний розклад електричок по станції Розкошівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Розкошівка з такими станціями і населеними пунктами як Вапнярка, Умань. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 13 хв до пункту призначення Умань. Найближчі станції та зупинні пункти Івангород, Кублич. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Розкошівка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вапнярка - Умань. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Розкошівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6421 Умань Вапнярка 08.28 1 хв  08.29 Курсує щоденно - переглянути
6424 Вапнярка Умань 17.12 1 хв  17.13 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Розкошівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Розкошівка