У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самарівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Самарівка:

Актуальний розклад електричок по станції Самарівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Самарівка з такими станціями і населеними пунктами як Дніпро-Головний, Красноград. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 42 хв до пункту призначення Красноград. Найближчі станції та зупинні пункти Підміська, Олександрівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Самарівка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Дніпро-Головний - Красноград, Красноград - Дніпро-Головний. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Самарівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6171 Красноград Дніпро 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6172 Дніпро Красноград 09.37 2 хв  09.39 Курсує щоденно - переглянути
6173 Красноград Дніпро 18.54 1 хв  18.55 Курсує щоденно - переглянути
6174 Дніпро Красноград 20.40 2 хв  20.42 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Самарівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Самарівка