У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Самарівка - Нижньодніпровськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Самарівка - Нижньодніпровськ:

Поточний розклад електричок Самарівка - Нижньодніпровськ включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 17 г 49 хв зі станції Самарівка і прибуває на станцію Нижньодніпровськ о 18 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6171 сполученням Красноград - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 30 хв. Між станціями Самарівка і Нижньодніпровськ цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Самарівка - Нижньодніпровськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Самарівка Нижньодніпровськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Самарівка - Нижньодніпровськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Самарівка та Нижньодніпровськ – 12.3 км. Ціна квитка на електричку Самарівка Нижньодніпровськ складає 12.99 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6171 Красноград Дніпро 06.40
Самарівка
07.10
Нижньодніпровськ
30 хв Курсує щоденно - переглянути
7008-7007* Краматорськ Верхівцеве 17.49
Самарівка
18.14
Нижньодніпровськ
25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6173* Красноград Дніпро 18.36
Самарівка
19.02
Нижньодніпровськ
26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Самарівка -Нижньодніпровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Самарівка — Нижньодніпровськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нижньодніпровськ — Самарівка