У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шаровечка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шаровечка:

Актуальний розклад електричок по станції Шаровечка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шаровечка з такими станціями і населеними пунктами як Кам'янець-Подільський, Хмельницький. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 15 г 58 хв до пункту призначення Хмельницький. Найближчі станції та зупинні пункти Гречани, Малиничі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шаровечка відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Кам'янець-Подільський - Хмельницький. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шаровечка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6381* Хмельницький Кам'янець-Подільський 09.12 1 хв  09.13 Курсує щоденно - переглянути
6382* Кам'янець-Подільський Хмельницький 15.57 1 хв  15.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шаровечка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шаровечка