У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Щебзавод
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щебзавод:

Актуальний розклад електричок по станції Щебзавод містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Щебзавод з такими станціями і населеними пунктами як Ірша, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 17 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Малин, Пенизевичі. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Щебзавод відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Ірша, Ірша - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Щебзавод відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6610 Коростень Ірша 07.47 1 хв  07.48 Курсує щоденно - переглянути
6605 Ірша Коростень 08.20 1 хв  08.21 Курсує щоденно - переглянути
6630 Коростень Ірша 17.47 1 хв  17.48 Курсує щоденно - переглянути
6615 Ірша Коростень 19.16 1 хв  19.17 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Щебзавод можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Щебзавод