У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шостка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шостка:

Актуальний розклад електричок по станції Шостка містить всього 8 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шостка з такими станціями і населеними пунктами як Семенівка, Новгород-Сіверський, Терещенська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 50 хв до пункту призначення Терещенська. Найближчі станції та зупинні пункти Терещенська, Новгород-Сіверський, Бригадний, Хіміків. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шостка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Терещенська - Семенівка, Терещенська - Новгород-Сіверський, Новгород-Сіверський - Терещенська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шостка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Шостка - Київ від 137.20 грн.

  • Шостка - Ніжин від 204.75 грн.

  • Шостка - Дарниця від 137.72 грн.

  • Шостка - Конотоп від 107.06 грн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шостка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шостка