У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шостка - Київ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Шостка - Київ:

Розклад поїздів Шостка Київ на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 10 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Шостка Київ найчастіше зупиняються на станціях Терещенська, Кролевець, Конотоп, Бахмач-Пас., Бахмач-Київський, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.45, 12.22, 17.05 зі станції Шостка, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 11.10, 16.44, 20.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Шостка Київ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Шостка - Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем.
Купити квитки на поїзд Шостка - Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
788 Шостка Київ 06.45
Шостка
11.10
Київ-Пас.
4 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
786 Шостка Київ 12.22
Шостка
16.44
Київ-Пас.
4 г 22 хв Курсує щоденно - переглянути Купити
774 Шостка Київ 17.05
Шостка
20.50
Київ-Пас.
3 г 45 хв Курсує щоденно - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Шостка -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шостка — Київ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Київ — Шостка