У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шпаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпаківка:

Актуальний розклад електричок по станції Шпаківка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шпаківка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Рогозянка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 04 хв до пункту призначення Харків-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Курортна, Зарічанка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шпаківка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Пас. - Рогозянка, Рогозянка - Харків-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпаківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6173 Рогозянка Харків 06.53 1 хв  06.54 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Харків Рогозянка 09.38 1 хв  09.39 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Харків Рогозянка 18.18 1 хв  18.19 Курсує щоденно - переглянути
6175 Рогозянка Харків 20.03 1 хв  20.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шпаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шпаківка