У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шпаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпаківка:

Актуальний розклад електричок по станції Шпаківка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шпаківка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Золочів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 37 хв до пункту призначення Золочів. Найближчі станції та зупинні пункти Курортна, Зарічанка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шпаківка відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Золочів - Харків-Пас., Харків-Пас. - Золочів. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпаківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6173 Золочів Харків 06.55 1 хв  06.56 Курсує щоденно - переглянути
6173-6174 Харків Золочів 09.38 1 хв  09.39 Курсує щоденно - переглянути
6177 Золочів Харків 11.46 1 хв  11.47 Курсує щоденно - переглянути
6175-6176 Харків Золочів 18.36 1 хв  18.37 Курсує щоденно - переглянути
6175 Золочів Шпаківка 20.52 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шпаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шпаківка