З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шпаківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпаківка:

Актуальний розклад електричок по станції Шпаківка містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Шпаківка з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Левада, Харків-Балашівський, Золочів. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 22 хв до пункту призначення Золочів. Найближчі станції та зупинні пункти Курортна, Зарічанка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Шпаківка відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Харків-Балашівський - Золочів, Золочів - Харків-Балашівський, Золочів - Харків-Левада. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Шпаківка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6157 Золочів Харків 05.19 1 хв  05.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6159 Золочів Харків 06.39 1 хв  06.40 Курсує щоденно - переглянути
6137 Харків Золочів 09.28 1 хв  09.29 Курсує щоденно - переглянути
6145-6146 Харків Золочів 18.38 1 хв  18.39 Курсує щоденно - переглянути
6149-6150 Харків Золочів 21.21 1 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Шпаківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Шпаківка