У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скочище
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скочище:

Актуальний розклад електричок по станції Скочище містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Скочище з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 33 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Липняк, Лотос. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Скочище відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Житомир - Київ-Пас., Фастів-1 - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скочище відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491 Фастів Житомир 05.58 1 хв  05.59 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 08.55 1 хв  08.56 Курсує щоденно - переглянути
7035 Київ Житомир 18.50 1 хв  18.51 Курсує по особливому графіку - переглянути
6492 Житомир Фастів 21.32 1 хв  21.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Скочище можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Скочище