У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Скригалівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скригалівка:

Актуальний розклад електричок по станції Скригалівка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Скригалівка з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Житомир. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 31 хв до пункту призначення Житомир. Найближчі станції та зупинні пункти Волиця, Нова Волиця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Скригалівка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Скригалівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7034 Житомир Київ 06.59 1 хв  07.00 Курсує щоденно - переглянути
7037 Київ Житомир 20.30 1 хв  20.31 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Скригалівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Скригалівка