У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Станишівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Станишівка:

Актуальний розклад електричок по станції Станишівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Станишівка з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 34 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Ліщин, Нова Бистра. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Станишівка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Житомир, Житомир - Фастів-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Станишівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6491 Фастів Житомир 06.56 5 хв  07.01 Курсує щоденно - переглянути
7034 Житомир Київ 07.58 1 хв  07.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
7035 Київ Житомир 19.48 1 хв  19.49 Курсує щоденно - переглянути
6492 Житомир Фастів 20.33 1 хв  20.34 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Станишівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Станишівка