У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Станишівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Станишівка:

Актуальний розклад електричок по станції Станишівка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Станишівка з такими станціями і населеними пунктами як Житомир, Київ-Пас., Фастів-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 43 хв до пункту призначення Фастів-1. Найближчі станції та зупинні пункти Ліщин, Нова Бистра. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Станишівка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Київ-Пас. - Житомир, Житомир - Фастів-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Станишівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
7033 Фастів Житомир 07.06 1 хв  07.07 Курсує по особливому графіку - переглянути
7034 Житомир Київ 07.47 1 хв  07.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6491 Київ Житомир 19.00 1 хв  19.01 Курсує щоденно - переглянути
6494 Житомир Фастів 19.42 1 хв  19.43 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Станишівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Станишівка