У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стремигород
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стремигород:

Актуальний розклад електричок по станції Стремигород містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стремигород з такими станціями і населеними пунктами як Ірша, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 11 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Новаки, 140 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стремигород відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Ірша, Ірша - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стремигород відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6610 Коростень Ірша 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6605 Ірша Коростень 09.13 1 хв  09.14 Курсує щоденно - переглянути
6630 Коростень Ірша 16.54 1 хв  16.55 Курсує щоденно - переглянути
6615 Ірша Коростень 20.10 1 хв  20.11 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стремигород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стремигород