У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стрілка 133 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стрілка 133 Км:

Актуальний розклад електричок по станції Стрілка 133 Км містить всього 1 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стрілка 133 Км з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 07 г 08 хв до пункту призначення Тернопіль-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Шляхтинці, Тернопіль-Пас.. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стрілка 133 Км відправляються або прибувають вранці - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ланівці - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стрілка 133 Км відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Стрілка 133 Км - Тернопіль від 11.00 грн. (1.7 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6241 Ланівці Тернопіль 07.07 1 хв  07.08 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стрілка 133 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стрілка 133 Км

Від станції Стрілка 133 Км можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Стрілка 133 Км