З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ланівці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ланівці:

Актуальний розклад електричок по станції Ланівці містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Ланівці з такими станціями і населеними пунктами як Шепетівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 13 г 20 хв до пункту призначення Шепетівка. Найближчі станції та зупинні пункти Юсківці(Терн.). Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Ланівці відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Шепетівка - Ланівці. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Ланівці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6222 Ланівці Шепетівка 03.38 Курсує щоденно - переглянути
6221 Шепетівка Ланівці 11.48 Курсує щоденно - переглянути
6224 Ланівці Шепетівка 13.20 Курсує щоденно - переглянути
6223 Шепетівка Ланівці 23.58 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Ланівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Ланівці