У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Студентська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Студентська:

Актуальний розклад електричок по станції Студентська містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Студентська з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Білгород-Дністровський. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 14 хв до пункту призначення Білгород-Дністровський. Найближчі станції та зупинні пункти Нагірна, Путійська. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Студентська відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Білгород-Дністровський - Одеса-Головна, Одеса-Головна - Білгород-Дністровський. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Студентська відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6341 Білгород-Дністровський Одеса 06.04 1 хв  06.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6304 Одеса Білгород-Дністровський 10.13 1 хв  10.14 Курсує щоденно - переглянути
6345 Білгород-Дністровський Одеса 14.35 1 хв  14.36 Курсує по особливому графіку - переглянути
6308 Одеса Білгород-Дністровський 15.34 1 хв  15.35 Курсує по особливому графіку - переглянути
6347 Білгород-Дністровський Одеса 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути
6310 Одеса Білгород-Дністровський 19.13 1 хв  19.14 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Студентська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Студентська