У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сухий Лиман
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сухий Лиман:

Актуальний розклад електричок по станції Сухий Лиман містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сухий Лиман з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Кароліно-Бугаз. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 50 хв до пункту призначення Одеса-Головна. Найближчі станції та зупинні пункти 13 Км, 9 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сухий Лиман відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Кароліно-Бугаз, Кароліно-Бугаз - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сухий Лиман відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6342-6341 Кароліно-Бугаз Одеса 07.06 1 хв  07.07 Курсує щоденно - переглянути
6304-6303 Одеса Кароліно-Бугаз 09.22 1 хв  09.23 Курсує по особливому графіку - переглянути
6310 Одеса Кароліно-Бугаз 18.20 1 хв  18.21 Курсує щоденно - переглянути
6348-6347 Кароліно-Бугаз Одеса 18.49 1 хв  18.50 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сухий Лиман можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сухий Лиман

Від станції Сухий Лиман можна доїхати
без пересадок до наступних станцій:

Показати станції до яких можна доїхати без пересадок від станції Сухий Лиман