У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сухини
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сухини:

Актуальний розклад електричок по станції Сухини містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сухини з такими станціями і населеними пунктами як Харків-Пас., Люботин, Суми, Мерчик, Смородине. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 29 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти Гавриші, Максимівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сухини відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Люботин - Суми, Смородине - Харків-Пас., Смородине - Люботин. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сухини відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6266* Смородине Харків 05.20 1 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6266* Смородине Люботин 05.20 1 хв  05.21 Курсує по особливому графіку - переглянути
6267* Люботин Суми 10.22 1 хв  10.23 Курсує щоденно - переглянути
6268* Суми Мерчик 17.35 1 хв  17.36 Курсує щоденно - переглянути
6265 Мерчик Смородине 19.28 1 хв  19.29 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сухини можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сухини