У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Суми-Товарна
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Суми-Товарна:

Актуальний розклад електричок по станції Суми-Товарна містить всього 22 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Суми-Товарна з такими станціями і населеними пунктами як Суми, Ворожба-Пас., Смородине, Краснопілля, Пушкарне. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 04 хв до пункту призначення Суми. Найближчі станції та зупинні пункти Олдиш, 59 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Суми-Товарна відправляються або прибувають днем - 8 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Суми - Мерчик, Краснопілля - Суми, Суми - Пушкарне. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Суми-Товарна відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6866 Пушкарне Суми 06.42 1 хв  06.43 Курсує щоденно - переглянути
6881 Смородине Ворожба 06.54 1 хв  06.55 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 07.04 1 хв  07.05 Курсує щоденно - переглянути
6003 Кириківка Ворожба 07.54 1 хв  07.55 Курсує щоденно - переглянути
6066 Суми Краснопілля 08.09 2 хв  08.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Суми Пушкарне 08.10 2 хв  08.12 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Суми Охтирка 08.21 2 хв  08.23 Курсує щоденно - переглянути
6882* Ворожба Смородине 10.53 1 хв  10.54 Курсує щоденно - переглянути
6267* Люботин Суми 13.44 1 хв  13.45 Курсує щоденно - переглянути
6268* Суми Мерчик 14.26 1 хв  14.27 Курсує щоденно - переглянути
6066 Пушкарне Суми 15.36 1 хв  15.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6066 Краснопілля Суми 15.36 1 хв  15.37 Курсує по особливому графіку - переглянути
6885 Смородине Суми 16.55 2 хв  16.57 Курсує щоденно - переглянути
6006 Суми Кириківка 17.39 1 хв  17.40 Курсує щоденно - переглянути
6872 Суми Пушкарне 17.56 1 хв  17.57 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Суми 18.45 1 хв  18.46 Курсує щоденно - переглянути
6007 Охтирка Суми 19.05 1 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути
6520 Суми Баси 19.06 1 хв  19.07 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 19.30 1 хв  19.31 Курсує щоденно - переглянути
6515 Баси Ворожба 20.18 1 хв  20.19 Курсує щоденно - переглянути
6516 Ворожба Смородине 20.34 1 хв  20.35 Курсує щоденно - переглянути
6874 Пушкарне Суми 22.03 1 хв  22.04 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Суми-Товарна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Суми-Товарна