У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Сироватка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сироватка:

Актуальний розклад електричок по станції Сироватка містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Сироватка з такими станціями і населеними пунктами як Лебединська, Ворожба-Пас., Смородине, Суми, Харків-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 27 хв до пункту призначення Смородине. Найближчі станції та зупинні пункти 70 Км, Ім. Василя Несвіта, Баси. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Сироватка відправляються або прибувають вранці - 6 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Віринський завод - Смородине, Лебединська - Суми, Ворожба-Пас. - Смородине. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Сироватка відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Сироватка - Харків від 45.00 грн. (159.2 км)

  • Сироватка - Суми(всі вокзали) від 17.00 грн. (12.5 км)

  • Сироватка - Смородине від 20.00 грн. (36.0 км)

  • Сироватка - Ворожба від 25.00 грн. (69.8 км)

  • Сироватка - Люботин від 41.50 грн. (138.7 км)

  • Сироватка - Білопілля від 25.00 грн. (65.3 км)

  • Сироватка - Кириківка від 23.00 грн. (59.5 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6888 Суми Лебединська 06.18 1 хв  06.19 Курсує щоденно - переглянути
6009 Смородине Ворожба 06.39 2 хв  06.41 Курсує щоденно - переглянути
6892 Віринський завод Смородине 07.53 1 хв  07.54 Курсує щоденно - переглянути
6012 Ворожба Смородине 09.47 2 хв  09.49 Курсує щоденно - переглянути
6887 Лебединська Суми 09.52 1 хв  09.53 Курсує щоденно - переглянути
7009 Харків Ворожба 11.45 1 хв  11.46 Курсує щоденно - переглянути
7010 Ворожба Харків 14.55 1 хв  14.56 Курсує щоденно - переглянути
6890 Суми Лебединська 15.44 1 хв  15.45 Курсує щоденно - переглянути
6011 Смородине Ворожба 16.27 3 хв  16.30 Курсує щоденно - переглянути
6010 Ворожба Кириківка 18.50 1 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути
6889 Лебединська Ворожба 20.01 1 хв  20.02 Курсує щоденно - переглянути
6894 Віринський завод Смородине 21.26 1 хв  21.27 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Сироватка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Сироватка