У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Тернопіль-Вантажний
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернопіль-Вантажний:

Актуальний розклад електричок по станції Тернопіль-Вантажний містить всього 3 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Тернопіль-Вантажний з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас.. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 36 хв до пункту призначення Тернопіль-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти Біла, Тернопіль-Пас.. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Тернопіль-Вантажний відправляються або прибувають вранці - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Красне - Тернопіль-Пас., Львів - Тернопіль-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Тернопіль-Вантажний відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6232 Красне Тернопіль 07.36 1 хв  07.37 Курсує щоденно - переглянути
6042* Львів Тернопіль 12.04 1 хв  12.05 Курсує щоденно - переглянути
6046* Львів Тернопіль 19.35 1 хв  19.36 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Тернопіль-Вантажний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Тернопіль-Вантажний