У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6046 Львів — Тернопіль Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Львів - Тернопіль номер 6046 відправляється зі станції Львів о 16.51 і прибуває на станцію Тернопіль-Пас. о 19.46 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 26 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6046 Львів - Тернопіль пролягає по таким станціям як Підбірці, Борщовичи, Полоничі, Полтва, Красне, Княже, Злочів, Плугів, Зборів, Ярчівці, Цебрів, Глибочок-Великий, Тернопіль-Вантажний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 14 по 23 листопада 2022р. курсуватиме зміненим розкладом руху: Львів – 15:25 2 Підзамче 15:36 15:38 3 Підбірці 15:44 15:45 4 з.п. 1460 КМ 15:52 15:53 5 Борщовичі 15:55 16:07 6 з.п. Залуги 16:10 16:11 7 з.п. Полоничі 16:17 16:18 8 Задвіря 16:22 16:35 9 з.п. Полтва 16:39 16:40 10 з.п. Куткір 16:45 16:46 11 Красне 16:51 16:56 12 з.п. Скваржава 17:06 17:07 13 з.п. Княже 17:12 17:13 14 з.п. Ясенівці 17:18 17:19 15 Золочів 17:29 17:30 16 з.п. Зарваниця 17:37 17:38 17 Плугів 17:44 17:45 18 з.п. Метенів 17:48 17:49 19 Зборів 17:54 17:55 20 з.п. Тустоголови 17:59 18:00 21 з.п. Ярчівці 18:04 18:05 22 Озерна 18:13 18:14 23 з.п. Цебрів 18:20 18:21 24 з.п. Курівчі Терноп. 18:26 18:27 25 Глибочек-Вел. 18:32 18:33 26 з.п. Біла 19:35 18:38 19:39 27 Тернопіль Вант.П. 18:44 18:45 28 Тернопіль-Пас. 18:49

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 16.51
Підзамче 17.02 2 хв  17.04 11 хв 
Підбірці 17.10 1 хв  17.11 19 хв 
1460 Км 17.18 1 хв  17.19 27 хв 
Борщовичи 17.22 1 хв  17.23 31 хв 
Залуги 17.26 1 хв  17.27 35 хв 
Полоничі 17.33 1 хв  17.34 42 хв 
Задвір'я 17.39 1 хв  17.40 48 хв 
Полтва 17.44 1 хв  17.45 53 хв 
Куткор 17.50 1 хв  17.51 59 хв 
Красне 17.56 1 хв  17.57 1 г  5 хв 
Скваржава 18.08 1 хв  18.09 1 г  17 хв 
Княже 18.14 1 хв  18.15 1 г  23 хв 
Ясенівці 18.20 1 хв  18.21 1 г  29 хв 
Злочів 18.26 1 хв  18.27 1 г  35 хв 
Зарваниця 18.34 1 хв  18.35 1 г  43 хв 
Плугів 18.41 1 хв  18.42 1 г  50 хв 
Метенів 18.45 1 хв  18.46 1 г  54 хв 
Зборів 18.51 1 хв  18.52 2 г 
Тустоголови 18.56 1 хв  18.57 2 г  5 хв 
Ярчівці 19.01 1 хв  19.02 2 г  10 хв 
Озерна 19.10 1 хв  19.11 2 г  19 хв 
Цебрів 19.17 1 хв  19.18 2 г  26 хв 
Курівці-Тернопільські 19.23 1 хв  19.24 2 г  32 хв 
Глибочок-Великий 19.29 1 хв  19.30 2 г  38 хв 
Біла 19.35 1 хв  19.36 2 г  44 хв 
Тернопіль-Вантажний 19.41 1 хв  19.42 2 г  50 хв 
Тернопіль-Пас. 19.46 2 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6046 Львів — Тернопіль-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930   
Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031