У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Томашгород
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Томашгород:

Актуальний розклад електричок по станції Томашгород містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Томашгород з такими станціями і населеними пунктами як Сарни, Коростень. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 14 г 47 хв до пункту призначення Коростень. Найближчі станції та зупинні пункти Рокитне(39 Км), Клесів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Томашгород відправляються або прибувають днем - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сарни - Коростень. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Томашгород відображено на цій сторінці.

Квитки

  • Томашгород - Київ від 512.49 грн.

  • Томашгород - Харків від 437.02 грн.

  • Томашгород - Коростень(всі вокзали) від 0.00 грн. (981.1 км)

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6481 Коростень Сарни 12.39 1 хв  12.40 Курсує щоденно - переглянути
6482 Сарни Коростень 14.46 1 хв  14.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Томашгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Томашгород