У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6481 Коростень — Сарни Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Коростень - Сарни номер 6481 відправляється зі станції Коростень о 09.32 і прибуває на станцію Сарни о 13.24 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 23 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 29 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6481 Коростень - Сарни пролягає по таким станціям як Кожухівка, Клочки, Лугини, Кремне, Дивлин, Білокоровичі, Діброва-Олевська, Пояски, Олевськ, Рокитне(39 Км), Клесів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Коростень – Сарни складає 0.00 гривень. Відстань між станціями – 912.9 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 09.32
Чигирі 09.41 1 хв  09.42 9 хв 
Кожухівка 09.45 1 хв  09.46 13 хв 
Купище 09.52 1 хв  09.53 20 хв 
Клочки 09.57 1 хв  09.58 25 хв 
Великий Ліс 10.04 1 хв  10.05 32 хв 
Лугини 10.10 2 хв  10.12 38 хв 
Красностав 10.18 1 хв  10.19 46 хв 
Кремне 10.26 1 хв  10.27 54 хв 
Путиловичі 10.31 1 хв  10.32 59 хв 
Дивлин 10.37 1 хв  10.38 1 г  5 хв 
Малий Дивлин 10.42 1 хв  10.43 1 г  10 хв 
Білокоровичі 10.50 2 хв  10.52 1 г  18 хв 
Нові Білокоровичі 10.57 1 хв  10.58 1 г  25 хв 
Діброва-Олевська 11.05 1 хв  11.06 1 г  33 хв 
Рудня-Радовельська 11.16 1 хв  11.17 1 г  44 хв 
Пояски 11.26 1 хв  11.27 1 г  54 хв 
Тепениця 11.35 1 хв  11.36 2 г  3 хв 
Олевськ 11.45 5 хв  11.50 2 г  13 хв 
Остки 12.11 1 хв  12.12 2 г  39 хв 
Рокитне(39 Км) 12.26 1 хв  12.27 2 г  54 хв 
Томашгород 12.39 1 хв  12.40 3 г  7 хв 
Клесів 12.54 1 хв  12.55 3 г  22 хв 
Страшів 13.06 1 хв  13.07 3 г  34 хв 
Сарни 13.24 3 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6481 Коростень — Сарни можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930